Łowiecka 21 to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznym centrum Wrocławia. Pomiędzy pięknie odrestaurowanymi kamienicami powstaje nowoczesny, oszczędny w formie, elegancki budynek, który podkreśla charakter dynamicznie zmieniającego się osiedla Nadodrze.

Doświadczony zespół architektów z uznanej pracowni DLArchitkekci zadbał, aby każde z 56 niewielkich mieszkań było wygodne w codziennym użytkowaniu, świetnie doświetlone i łatwe w aranżacji. Układy funkcjonalne oraz rozmiary lokali wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób szukających kompaktowego mieszkania z dostępem do bogatej wielkomiejskiej infrastruktury,z przeznaczeniem na pierwsze lokum lub pewnej inwestycji w pod wynajem.

Łowiecka21 oferuje wyjątkowe mieszkania 1 i 2 pokojowe o metrażu od 29 do 39 mkw., większość posiada balkony i duże przeszklenia z ażurowymi balustradami. Ponadto do dyspozycji mieszkańców przewidziano komórki lokatorskie na każdym z pięter oraz cichobieżną windę.

tereny zielone Tereny zielone

kawiarnie i restauracje Kawiarnie i restauracje

komunikacja miejska Komunikacja miejska

uczelnie Uczelnie

wizualizacje
MODNE MIESZKANIE W KRAINIE KONTRASTÓW

Inwestycję Łowiecka21 realizuje LTK1 Sp. z o.o.,

ściśle powiązana z grupą kapitałową WODROL z Lublina.

WODROL przez lata działalności wyspecjalizował się w projektowaniu i realizacji różnorodnych inwestycji „pod klucz” i ma na swoim koncie realizacje osiedli, apartamentowców, marketów, galerii handlowych, biurowców, banków, restauracji i hoteli.

W 2005 roku zrealizowany przez WODROL budynek biurowy Corner House został uznany najlepszą inwestycją budowlaną Euroregionu BUG, a dwa razy z rzędu, w latach 2011 i 2012, za dynamiczny rozwój Spółka otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. W 2012 roku WODROL został wyróżniony w rankingu Diamenty Forbes oraz zajął pierwsze miejsce w rankingu Newsweeka w kategorii „Firma rodzinna”.

Potwierdzeniem najwyższych standardów jest przyznany firmie certyfikat ISO 9001.

BIURO SPRZEDAŻY:

50-110 Wrocław
ul. Kiełbaśnicza 24
T/ +48(71) 79 666 00
sprzedaz@lowiecka21.pl

DEWELOPER:

LTK COMPANY 1
Sp. z o.o.
ul. Misjonarska 20
21-107 Lublin

FORMULARZ KONTAKTOWY: